Kaip padėti sau, kaip nuraminti protą ir atkurti pusiausvyrą, kaip paleisti savigydos procesą ir atrasti sveikatą, kaip prisiminti kelią į būseną, patirtą apsilankymo metu, kaip šią būseną kaskart susigrąžinti ir išsaugoti...
Gilintis į kūno, proto ir dvasios funkcionavimo paslaptis pradėjau nuo beveik dešimtį metų trukusių medicinos studijų Kauno medicinos akademijoje, vėliau tęsiau praktikuodamas Hatha ir Sivananda jogą, Zhong Yuan Qigong, Tai Chi, Reiki ir kitas praktikas. Labai padėjo ir trejų metų socialinių mokslų magistrantūros studijos Vytauto Didžiojo universitete. Kelis dešimtmečius kaupta patirtis ir trijų metų osteopatijos rezidentūra Latvijos universitete, stažuotės JAV, Vokietijos ir Latvijos osteopatijos mokyklose, realizavosi į osteopato praktiką, kurioje stengiuosi įsiklausyti, pajausti ir kiekvienam apsilankiusiam suteikti tai, kas padėtų susigrąžinti pusiausvyrą ir sveikatą bei primintų apie pagalbą sau.
Savo gydytojo osteopato praktikoje pastebėjau, kad integruoti ir išlaikyti apsilankymo metu patirtą pagalbos poveikį ir būseną yra nemažas įššūkis. Intensyvus gyvenimo ritmas, mintys, emocijos bei supanti mus aplinka nėra ideali terpė neutralumui ir pusiausvyrai rastis. Bet kokiai būsenai atsirasti yra būtinos sąlygos, kaip vidinės, taip ir išorinės. Lavindami savo dėmesingumą netruksime tai pastebėti. Pastebėsime beatsirandančios įtampos aurą, pajausime subtilias kūno reakcijas, įsisąmoninsime priežastis ir pasekmes. Pastebėsime ir įsisąmoninsime, kad kaskart vėl patirta ramybės, gilaus atsipalaidavimo ar kita harmonizuojanti būsena ima plėstis ir apima vis didesnę mūsų kūno ir gyvenimo dalį tik sugrįžtant į ją vėl ir vėl. Tuomet atrasime, kad reguliarios praktikos, dėmesingumas ir sąmoningumas, kaip asmeninės higienos įpročiai, padeda mums palaikyti visapusišką sveikatą.
Studijuodamas mediciną, psichologiją, osteopatiją, įvairias dvasines ir kūno praktikas, įgijau patirties, kurios pagalba padedu sutrumpinti šį pažinimo kelią kitiems. Pažinimo kelią, kuriame mes savo požiūriu įtakojame ir kuriame vidinę ar išorinę erdvę, renkamės žaidimą ar kovą, patiriame džiaugsmą ar liūdesį, įtampą ar atsipalaidavimą…
Comments